Březen 2021 se do našich pamětí zapíše jako měsíc, kdy jste nemohli jít na procházku ani do lesa za barákem (pokud je tento les už v jiném okresu) a po cestě do práce jste museli dokazovat policistům, že nejdete jen zlomyslně zasévat sémě viru mimo svou domovskou obec. Není divu, že nejnovější várka opatření vzbudila nebývalou vlnu kritiky. Kapelní život se tak musel opět přizpůsobit nastalé situaci, tedy úplně se zastavit.

I tak se ale něco málo dělo. Umístili jsme se na čtvrtém místě v soutěži o nejlepší klip na stránkách irockshock.net, kde fanoušci hlasují pro své oblíbence, což nám dělá radost. Klip Přidej si můžete samozřejmě pustit na těchto stránkách, případně na našem youtube.

Na začátku března i vyšel krátký rozhovor s námi na téma klip a deska nejen v tištěné verzi, ale i na webových stránkách Domažlického deníku. Můžete si ho přečíst na následujícím odkazu.

https://domazlicky.denik.cz/kultura_region/the-drops-vydaji-novou-desku-a-v-lete-se-opet-chystaji-do-kdyne-20210306.html

Březen se bohužel nesl i pro kapelu v duchu špatných zpráv. Kvůli komplikacím zaviněným právě celou koronavirovou krizí se muselo datum vydání našeho alba opět přesunout, tentokrát raději na neurčito. Vězte ale, že děláme vše pro to, aby již opravdu brzy bylo album na světě. Zatím vám jako alespoň částečnou náhradu poskytujeme alespoň seznam písní, které na albu najdete.

Děkujeme vám za přízeň a doufáme, že se budeme moci setkávat znovu alespoň online, protože momentálně není možné ani to, abychom se setkali jako kapela. Až to půjde, určitě vymyslíme způsob, jak se s vámi spojit. Těšíme se na to.